Täna laekus arvele AHFilt pisike nuts - nii poole pensiraha suurune. Meie kõigi tuttavad ja mõnede sõbrad leidsin ka nimekirjast - näiteks "pediküür" on kohe "maniküüri" sabas🐸 Aga SSP kullakotti kaaludes valdas mind positiivne kadeduseuss - on kuhu areneda!
Pildil kadeduseuss - selline kena värviline ongi!

2 comments:
Ah, misasja. Lihtsalt Craven on praegu väga popp ja mina seega ka :-). Aga tore muidugi, kui maast niimoodi raha saab leida. Eks paistab, kaua see pidu kestab.
Palun mitte hirmutada. Mina olen oma tagasihoidliku summat vajanud, ma loodan, et laekub veel palju aastaid ja mul on ka väga hea meel, et mõni inimene ikka loeb mind samuti =)
Post a Comment