Saturday, January 21, 2012

Esikas


    Käisin esikal. Kultuuri nuusutamas. Väga lõbus oli, eelkõige inimvaatluse mõttes. Tuleb tunnistada, et olen praegu Mihkel Muti mõju alla - lugesin just ta meenutusi ning lisaks sirvisin ka veel "Fabiani õpilast". Kogu see esika õhkkond ja situatsioonid olid üks-ühele Mutilt maha treitud:D
    Üritasin baarist midagi sooja saada, sest saal oli sigakülm ja minu ees värisev prillidega ja õliste juuksesalkudega meeskodanik rääkis oma kaaslasele, et võtaks õige pudeli õlut, see mässib pärast pakutava tasuta veiniga ideaalselt! Pärast uurisin teadjatelt, et see olla ühe kultuuriajakirja tegevkriitik. Istuma sattusin täitsa kogemata ühe  peaosalise kõrvale. Ega peaosalise suu ka seinapragu polnud - peale esitlust pakutud veini manustas ta kahe sekundiga kaks pokaali, po stakanu nii-öelda. Tõsi, kolmanda klaasiga seisis ta imetlejate keskel juba üsna rahumeelselt ja ajas natuke juttugi. Isegi paar tuttavat nägu oli, keegi surus mul koguni kätt. Et ikka aitäh, et tulla said.
   Üldiselt pean ütlema, et aeg jahedas saalis möödus kiiresti, inimvaatlused olid esitatust  huvitavamad ja auto olin kah saanud suhteliselt ligidale parkida.
  Mina olen igatahes kultuurne inimene! Või natuke kultuursem kui enne;)

  Pildil saab autorite kollektiiv aukirja erakonna rajoonikomiteelt. Mina fotoaparaadiga tagaplaanil (Smena 8M)

No comments: