Sunday, July 14, 2013

Kolm lugu

  

     EÜE-s ei ole muud
    litsid-pätid-joodikud.
    Tööd ei tee, nad joovad vaid
     ja söövad võõraid maasikaid.

     Selline suurepärane lüürika on legendaarsel malevalaulul, mida lauldi biitlite "Kollase allveelaeva" viisil. Aga sõnad mõtlesid välja tubli duo Cass ja Põka hirmsas hommikupohmellis betooni kärutades 15 minuti jooksul, kusjuures Põka jõudis selle aja sees ka segumasinasse sittuda.

    Ühes EÜE rühmas, mille nime ei tohi nimetada, oli tütarlaps, kelle nimi tuleb unustada. Tubli neiu
valmistas rühma meistrile suurt muret, sest hommikul olid mehepojad objektil nagu kauss sülti pulmalaual - ainult lödisesid ega püsinud vormis. Palju rammu oli öösel tublile neiule annetatud! Kui esimestel tööpäevadel tundus selline meelelahutus nii mõnelegi sinisärgile isegi teretulnud olevat, siis mida edasi, seda pehmemaks mehepojad hommikul muutusid ja töö kannatas. Otsustatigi neiukest naaberrühmale tutvustada, et kui öötöö meeldib, saate 20 liitri õltsi eest suve lõpuni ise pruukida! Kaup oli aus ja naabrid sõitsid hõisates kodu poole. Läks nädal, jupike teistki ja olidki naabrid tagasi, autokastis istus tuttav näkk ja hoidis põlvede vahel 40-liitrist õllepunsut. Ka naabrite tööviljakus oli kohutava kiirusega langema hakanud....Aga tööeesrindlasest tütarlast tagasi ei võetudki - mis ära antud, see antud!

    Ühes teises rühmas korraldati kaarikute võiduajamine, tiim koosnes kolmest naist-ja kolmest meestudengist. Distantsi pikkus oli 500 meetrit, lisatingimuseks pidi võistkond kamba peale distantsi jooksul ära jooma 3 peedikat ja 3 õltsi. Võitis võistkond, kelle esijooja ja kaariku tagantlükkaja oli nüüdseks vangitornis istuv tuntud korruptant, kes stardivile kõlades keeras endale loetud sekunditega sisse kõik 3 õlut, tüdrukud manustasid distantsi vältel igaüks putli peeti ja kaks kainet tirisid kaariku üle finišijoone. Tulevane korruptant tuigerdas kah kohale.

    Veel korraldati rühmades märkikusemise, mehe tööriista kõvaksajamise,  naiste võidusittumise, separaatjoomise, alasti võidujooksmise ja palju muude huvitavate alade võistlusi. Minu rühmades midagi sellist muidugi ei olnud! Meie tegime tööd ja puhkasime.
    Lõpetuseks küsin veel, et miks ei olnud kokkutulekul meie tublid blogijad A, B ja C? Ma nii ootasin!

   Pildil karskuse kontroll vahetult enne Pärnu piiri. Kes kaine oli, pidi koheselt manustama pool liitrit õltsi või pitsikese kangemat. Mina pääsesin pagaasnikus ilma kontrollimata läbi.

9 comments:

Bianka said...

Ma loodan, et korralike tüdrukute A,B ja C puudumist maleva kokkutulek-labrakalt aitas sul leevendada rõõmus taaskohtumine tütarlapsega, kelle nime me ei nimeta. Mis temast saanud on? Või on ta vaid su rikutud fantaasia vili :D

konn, lendav konn said...

Õnneks polnud nümfonäkk minu rühmades, aga täita elust võetud lood seekord:D
Kokkutulekul oli hinnanguliselt 1200...1500 tegelast, kellest nina viltu jõi ehk kümmekond, seega labrakaks nimetada küll ei saa. Mina olin tõenäoliselt kõige karskem:)
Äge üritus oli. Koomikud, kes erinevates foorumites seda komsomolide ja "endiste" ürituseks on tembeldanud, tembeldagu endi tuharaid:P

Epp said...

ma ei kuula oma vanemate EÜE-lugusid enam kunagi sama süütute kõrvadega...

konn, lendav konn said...

Issand küll, nüüd olen ühe süütu noore hinge ära rikkunud!

RIIUKUKK said...

Nüüd on aru saadav, miks meie poliitikud (kes on vanad malevlased) rahvast ära kasutab nagus eda neiut. taoliselt käituvad nad ka oma rahvaga: kasutan, kuni tahan ja kui ei taha, annan jalaga tagumikku.

konn, lendav konn said...

Riiukukule, personaalselt - minu arvates ei kasutanud keegi toda nümfonäkki, vaid nümfonäkk kasutas kurjalt poisstudengeid;)
Poliitika ja kunagiste malevlaste suhtest nii palju, et uue põlvkonna noorpoliitikud pole malevast isegi und näinud, rääkimata osalemisest. Mina küll mingei tonte ei näe, aga ehk pole mul sobiva märgistusega prillid:P

Heli said...

Julgen teistsugust EUE vaadet esitleda - üks kaunimaid suvesid nooruses... Teravmeelsed malevanaljad, imeilus loodus, ilusad ja nutikad inimesed.

Kurb küll, kui Sul nii kitsuke vaade. Ilmselt ei vedanud rühmaga...
Legend "nümfonäkist, kes kurjalt poisstudengeid kasutas" näitab üsna selgelt,mis sorti mehehakatistega tegu oli...

konn, lendav konn said...

Heli, musike, need lood on eue.ee saidilt ja malevaraamatust "EÜE jälg":)
Nagu blogiloos tähendasin - minu rühmades midagi taolist polnud, meie tegime vaid tööd:P
Aga loomulikult usun ma ka seda, et nii sina kui kõik su malevakaaslased olid nutikad ja ilusad inimesed!:D

Heli said...

:)...ja tore on