Friday, November 8, 2013

Nüüd on mul küll kõik nähtud ja kuuldud!

  

     Lisaks paar nädalat tagasi nähtud Malmsteini peffelile nägin eile Peeter Oja nokut! Ja Ülle Kaljuste suust kuulsin sõna "v*tt". Selles, et Rekkor kasutab väljendeid "t*ra", "p*ts" ja "m*nn", polnudki kõike eespool toodud arvestades midagi imelikku.
     Kutsusin pojad isadepäeva-puhuselt seekord teatrisse, etenduseks Draamas "Cancùn".  Vanem üritas hakatuseks puhvetis mulle konjakit välja käristada, aga jäi maksmisega hätta - egas tänapäeva inimestel sularaha kaasas pole. Mul küll oli! Tegin siis iseendale ja talle ka välja, noorem piirdus kokaga. Korralik selline ja lisaks oli tal mingi inseneride öö, sunniti hommikuni Tütüs istuma, isegi veini ostis pärast Solarisest kaasa. Ah, mis ma siin isiklikku heietan, räägin etendusest ka. Etendus oli hea! Nii hea, et vanem poeg, kes kevadel NO99 etenduselt poole pealt põgenes, eilset nähtust koju sõites kiitis. Süžeed ei hakka kopima, eks minu abi-ja muidu eludes terendanud enam-vähem samad probleemid ja küsimused, aga kiidan näitlejaid. Eriti muhke oli Mihkelson - täpselt nagu "Keskea rõõmudest" ekraanilt astunud! Ja ignorantidele tuletan meelde, et nimetet film ilmutati 25 aastat tagasi! Draamalaval edukalt tagasi on Oja Pets, aga ega teda enam niimoodi nimetada või - niivõrd võimsa osatäitmisega sai hakkama. Kohati jäi mulje, et laval pole mitte näitleja Oja, aga hoopis äpu-Pablo, kes korraks küll ka möirgas, nokunäitamisest rääkimata. Kuigi arvustustes kiideti ka Kaljuste osatäitmist, jätan mina ta seekord kolmandale auhinnalisele. Tema on ka endiselt muhke, aga "Keskea rõõmudesse" enam ei lubaks!:P
Rekkor paraku minu arvates eelnimet kolmiku tasemele päris ei küündinud, aga hea rolli tegi sellegipoolest. Natuke nagu kinni seriaalirollides. Aga see ju ainult minu arvamus. Go, Siim, go!
Kes teab, see teab:D
     Noored ja vanad - minge teatrisse! Mina lähen varsti jälle!

    Pildil valmistavad rekvisiitori hellad käed näitleja Ojale nokut.

7 comments:

soodoma ja gomorra said...

Kõba sõna: poegadega teatris!

helle said...

Oja, Peeter- tubli, et tegi kannapöörde ja lahkus ärapanijate pundist. Olen teda laval näinud, kui nende kursus mängis "Lõõmavat pimedust". Mäletan sealt veel Peeter Tammearut ja Liina Tennosaart.

Rekkor on mulle alati meeldinud, ropendab siis või mitte.

Muide, ma tean Siimu, isegi mitut!

neiud ärevil said...

Ja üks on seal kloostri taga metsas...

konn, lendav konn said...

Kloostri taga pole enam metsa, on uued kipsist ja kaltsust ehitatud majad:P

soodoma ja gomorra said...
This comment has been removed by the author.
konn, lendav konn said...

Ikka saab, kulla K! Ma võin su feissarisse ka kirjutada:P Konnana....

soodoma ja gomorra said...
This comment has been removed by the author.