Saturday, February 15, 2014

Juhendeid naistele

  
 
    Naine! Kui oled keskeakas ja jäänud saatuse- või omal tahtel üksi, tahaksid muidugi, et mingigigi vanamees kõrval nohiseks. Mõnikord ütleks ehk paar sõnagi. No kindlasti mitte vastu, pigem ikka poolt, eksole! A kussa võtad siukest - nagu mu lesestunud torumees, kes aasta hiljem elusa naise võttis, ütles - ega head mehed ripakile jää, kohe krabatakse ära! Seetõttu peab vaba naine alati valvel olema, ei tea ju kunagi millise nurga taga saatus sind kepsaka vanamehe näol ootab. Pea meeles, naine - kodus istudes ei jooksu sulle suhu hiirgi, mehest rääkimata! Mine õue, juba paraadna ukse kõrval võib istuda mõni vanatoi. Pargis käies hoia silmad lahti ja susi kepiga sügisesi lehehunnikuid ning tihedamaid põõsaid - ka seal võib leiduda mõni tohletanud eksemplar. Vaimsete huvidega vanatoid tolknevad parvedena raamatukogude ja teatrisaalide ümbruses, neid tunneb ära kaela seotud võidunud lipsusoraka järgi. Siis muidugi Säästumarket ja Maxima - luura ukse veeres, kui väljub punnis kilekotiga sobivas vanuses meesisend, pane jalg taha! Kukub kõmaki! maha, siis hea jalgupidi koju lohistada. Kui üksi ei jaksa, võta sõbranna kaasa, järgmisel korral aitad teda! Kui oled mehe kätte saanud, enam lahti lasta ei tohi! Hoiad kinni käte-jalgadega, kui vaja - ka hammastega. Muidugi - proteesid pole selleks sobilikud - büügel võib puruneda, kes uut pensist maksta jõuab.
    Täna olen nii pikalt kirjutanud, nüüd pean pisut puhkama. Head jahti, armsad naised!

    Pildil üritab üksik vanamutt Vilde 85 maja ees pingil leida oma õnne.

9 comments:

neiud ärevil said...

Ma loen siit ridade vahelt, et tegelikult pakud sa vist iseennast. :D Olen kuulnud, et märtsi lõpul algab konnadel pulmaperiood, aga kuna talv on märkamatult kuhugi kadunud ja iga päevaga muutub järjest kevadisemaks, siis ilmselt on ka siin nihkeid.

helle said...

Aitäh heade nõuannete eest! Homme lähen kohe hommikul Maxima poe ukse taha luurele.

Eve Piibeleht said...

Õnneks mul selliseid muresid pole. Aitab sellest, et koerad nohisevad.

konn, lendav konn said...

NÄ - konnal on pulmad permanentselt.
H - leidsid endale nohiseja??
Th - ja piisabki koertest?

Bianka said...
This comment has been removed by the author.
konn, lendav konn said...

Bianka - olid eile kommi kirjutades juba pisut vines?:P

Lummike said...

konn sa unustasid ühe hea tutvumise koha - kalal..mehed istuvad õnged käes
ma olen oma sõbsidele soovitanud, et võtku õng ja mingu kalale, seal on alati palju mehi.
Ise pean juba teist meest ja arvan, et kui ise hea oled siis saab ka ahviga elatud..

Unknown said...

Väga vahva soovitus naistele! Mina olen just selline naine, kes on keskeakas ja jäänud saatuse tahtel üksi.Tahaksin väga, et mingigigi vanamees kõrval nohiseks ja mõnikord ütleks ehk paar sõnagi....

mustkaaren said...

Te kõik olete eksiteel.
Kalal käivad mehed naistest puhkamas ja selleks, et seal meeste tähelepanu saada, peab olema väga silmapaistev (kala)naine.
Aga vaat, poetagune maailm on eriti rikkalik. Kui linnas poetaguseid tekkida ei lase kurjad turvamehed, siis maapoodides hoitakse hoolega iga kundet ja poe läheduses tekkinud klubi. Otsige maapoode, ja te leiate Meeste Maailma!