Thursday, May 26, 2016

Veetlev pärslanna  Mul on mingi arusaamatu Skandinaavia kultuuri vaimustus - loen krimisid, käin kinos, vaatlen kunsti:)
 Viimatine kult-nauding oli kinofilm pealkirjaga "Mees nimega Ove". Algas nagu komöödia, lõppes nagu tragöödia, vahepeale oli komejanti ja pamflette. Tervikuna film meeldis, pahur papi (minuvanune:P) oli ikka täiega inertne väliste mõjutuste suhtes kuniks ilmus välja veetlev pärslanna:) Mingil määral isegi samastusin Ovega ja sain tema leina-järgsest frustratsioonist aru, aga filmis oli kõike muidugi vaatajale vastuvõetavaks võimendatud. Ikka kiidan ja nagu alati - minge vaatama. Hoiatus ka - alla kolmekümnesed ei saa kahjuks millestki aru:D

   Pildil muidugi veetlev pärslanna Farah mingi mehega:P

5 comments:

soodoma ja gomorra said...

nii intrigeeriv hoiatus/soovitus.

konn, lendav konn said...

Kui ma oleksin kolmekümnendates, oleks mul kindla peale igav seda minu jaoks mittemidagiütlevat filmi vaadata. Peamine on ju samastumissoov ja-võimalus.

helle said...

Käisin ka kinu vaatamas. Olin 1 kolmest külastajast(oli veel 1 noorepoolne paar, kellel oli minu arust igav). Pole ka vist imestada, sest oli laupäeva keskpäev. Film meeldis, aga ma ei teadnud, ei osanud karta, et kui õues on üle 20 kraadi sooja, võib kinos olla nii pagana külm. See segas oluliselt kaasa elamast.

konn, lendav konn said...

Külm oli seetõttu, et kinos oli nii vähe inimesi:P

Mööduja said...

Mõtlesin ka seda vaatama minna, eriti kuna sobiv kaaslane olemas ;) Iseasi, kas film enam jookseb kinos, kuna noored seda vaadata ei taha.