Saturday, September 28, 2019

Meeletu menuRaamatu esitlus "Kohvis ja Klähvis" oli meeleolukas ja menukas. Kiirelt kadusid uudisraamatu eksemplarid kiibitsejate ridikülidesse, turukottidesse ja värvli vahele, mõni lubas kõvakaanelist üllitist kasutada ka pannialusena! Kes sõi suppi, kes näsis pirukat, aga kõrvu liigutasid autori ilmeka ettelugemise peale kõik. Annetuste korv ajas üle ääre - et rahatähed kuulsuse tuules lendu ei läheks, lisasin korvi paar tummist veinipudelit.
    Jõukamad inimesed ostavad 12 € eest eesrindlikest raamatukauplustest, vaesed seisavad raamatukogude uste taga juba järjekorras. "Esimesed sada. Segadus"
 
   Pildil  mõned kiibitsejad peale viiekümnenda peatüki ettelugemist.

3 comments:

Kaamos said...

Igatahes, ma ütlen, igatahes!

konn, lendav konn said...

Aitäh tulemast ja kultuurimajakaks olemast!:)

Bianka said...

Esitlus ja etlemine olid kõrgel kunstilisel tasemel. Olid tellinud ka imeilusa ilma lisaks maitsvale supile ja pirukale. Kohviku ümbruse üleskaevatud tänavad lisasid omakorda põnevust kohale jõudmise ja sealt lahkumise protsessi. Koju jõudsin igatahes elevil ja õnnelikuna, isegi mobiilse kiiruskaameraga tee ääres passiv seadusesilm ei pannud mind tee äärde rahunema, trahvist rääkimata. Ilus päev oli!