Monday, January 25, 2021

Seelikud ja pulgad

     Panite ikka tähele, et austusest naisinimeste vastu panin seelikud esiplaanile? Et siis seelikuid kuus ja...no huulepulgad on ka ikka "seelikute valitsusega" kaasaskäiv teema:) Igatahes kaasaskäijad juhivad 8:6, seis pole üldse lootusetu, eriti veel lisaaja korral!

     Nüüd personaaliast. Kits kärneriks on Rosimannus rahandusministrina - kes ei mäletaks pisarsilmi avalikkust veenvat parlamendi liiget, et tema ei teinud. Kes siis tegi - Riigikogu vaimud käisid tema arvutit hilisöösel näppimas?? 

    Majandusminister jäi samaks. Hirmujudinad ajab peale mõte, et äkki aetakse Taavile seelik selga - piisas augustikuisest jubedast vaatepildist, sest veel koledam kui karvased jalad, on kõverad jalad!

    Tanel on tubli poiss, tema kohta mul komprat pole. Esialgu!

    Hea meel on kahe spetsialist pärast, aga noh - küllap nemadki mõne aja pärast parteisõduriteks degradeeritakse, Kristjanile jäävad muidugi kupud alles.

     Teistest uutest ministritest pole muud öelda, kui laulusõnad: "Ott hüppas, Sutt kargas, vana Aab lõi trummi." Mis instrumente Kersna, Laanet, Mölder, Riisalo, Lauri ja Kruuse mängivad, pole teada. 

     Kaja on muidugi dirigent.


    Pildil valitsusorkester. Ees keskel hoiab hellalt oma instrumenti peaminister. Mõned varuministrid on ka tagumisse ritta trüginud.

2 comments:

Emmeliina said...

Ossa poiss!

konn, lendav konn said...

Mis poiss?! Ikka tüdruk, ikka tüdruk!
Ja näe - Taavi ei saanudki Kadriorgu tulla, oli kleidiproovis:)